CONTACT

How we're changing the market

Wij geloven in het belang van wetenschap & techniek voor nu en in de toekomst. Dat leren voldoening geeft en leuk is om te doen. We laten kinderen sprankelen en vinden het belangrijk een verschil te maken in een mensenleven.

Wil je een keer slijm maken?
Neem dan contact met ons op!

CONTACTFORMULIER

Vul hier je gegevens in en dan nemen we contact met je op. Zelf contact opnemen? Scroll down.

Brabant

T: 088-0303320

E: brabant@mad-science.nl

Flevoland & Utrecht

T: 088-0303330

E: utrecht@mad-science.nl

Gelderland

T: 088-0303360

E: gelderland@mad-science.nl

Limburg

T: 088-0303310

E: limburg@mad-science.nl

Overijssel

T: 088-0303365

E: overijssel@mad-science.nl

Noord-Holland

T: 088-0303340

E: nh@mad-science.nl

Zeeland

T: 088-0303370

E: zeeland@mad-science.nl

Zuid-Holland

T: 088-0303350

E: zh@mad-science.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief