Waar zijn we te vinden?


Mad Science vestigingen opereren zelfstandig, het aanbod en de prijzen kunnen per regio verschillen. Neem contact op met het hoofdkantoor wanneer u niet precies weet bij wie u moet zijn.

Limburg


Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard

Telefoon: 088-030 33 10

E-mail: limburg@mad-science.nl

Contact: Rachel Jacobs

Brabant


Steenoven 10, 5626 DK Eindhoven

Vossenberg 10b, 4825 BH Breda

Telefoon: 088-030 33 20

E-mail: brabant@mad-science.nl

Contact: Harald Bouten

Utrecht/Flevoland


Vrijewade 16, 3439 PB Nieuwegein

Telefoon: 088-030 33 30

E-mail: utrecht@mad-science.nl

E-mail: flevoland@mad-science.nl

Contact: Meanne Boere

Gelderland


Plakstraat 3, 6645 KL Winssen

Telefoon: 088- 030 33 60

E-mail:gelderland@mad-science.nl

Contact: Ellie van Zoggel & Victor Mers

Noord-Holland


Badhoevelaan 115, 1171 DC Badhoevedorp

Telefoon: 088-030 33 40

E-mail: nh@mad-science.nl

Contact: Leonie Hoebe

Zuid-Holland


Weg en land 39a, 2661 DC Bergschenhoek

Telefoon: 088-030 33 50

E-mail: zh@mad-science.nl

Contact: Suzan Bruijns

Overijssel


Twentepoort west 14b, 7609 RD Almelo

Telefoon: 088-030 33 65

E-mail: overijssel@mad-science.nl

Contact: Liza Child

Zeeland


Zeelandlaan 2, 4538 CA Terneuzen
Telefoon: 088-030 33 70
E-mail: zeeland@mad-science.nl
Contact: Lotte Hogenboom