Waar zijn we te vinden?


Mad Science vestigingen opereren zelfstandig, het aanbod en de prijzen kunnen per regio verschillen. Neem contact op met het hoofdkantoor wanneer u niet precies weet bij wie u moet zijn.

Mad Science Nederland (algemeen)


Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard

088-030 33 11


Joost Klaver

KvK:55459552 / BTW: NL851722611B01

Limburg


Adres: Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard

Telefoon: 088-030 33 10


E-mail: limburg@mad-science.nl

Directie: Frank Rienties. Contact: Rachel

KvK: 60635851 / BTW:NL853992976B01

IBAN: NL89RABO0304076090

Brabant


Steenoven 10, 5626 DK Eindhoven

Vossenberg 10b, 4825 BH Breda

Telefoon: 088-030 33 20


E-mail: brabant@mad-science.nl

Directie: Frank Rienties. Contact: Nathalie & Charlotte

Kvk: 60634804 / BTW: NL853992575B01

IBAN: NL44RABO0304075639

Utrecht/Flevoland


Vrijewade 16, 3439 PB Nieuwegein

Telefoon: 088-030 33 30


E-mail: utrecht@mad-science.nl & flevoland@mad-science.nl

Directie: Meanne Boere

KvK: 58469494 / BTW: NL069837715B01

Gelderland


Plakstraat 3, 6645 KL Winssen

Telefoon: 088- 030 33 60


E-mail:gelderland@mad-science.nl

Directie: Ellie van Zoggel / Victor Mers

KvK: 64936570 / BTW: NL855911530B01

IBAN: NL67INGB0006439129

Noord-Holland


Badhoevelaan 115, 1171 DC Badhoevedorp

Telefoon: 088-030 33 40


E-mail: nh@mad-science.nl

Directie: Leonie Hoebe

KvK: 58769285 / BTW: NL853173709B01

IBAN:NL70RABO 0112352731

Zuid-Holland


Weg en land 39a, 2661 DC Bergschenhoek

Telefoon: 088-030 33 50


E-mail: zh@mad-science.nl

Directie: Cathalijn van Iperen

Contact: Suzan

KvK: 57805342 / BTW: NL142055967B01

Overijssel


Twentepoort west 14b, 7609 RD Almelo

Telefoon: 088-030 33 65


E-mail: overijssel@mad-science.nl

Directie: Ellie van Zoggel / Victor Mers

Contact: Liza

KvK: 64936570 / BTW: NL855911530B01

IBAN: NL67INGB0006439129

Zeeland


Zeelandlaan 2, 4538 CA Terneuzen
Telefoon: 088-030 33 70

E-mail: zeeland@mad-science.nl
Directie: Frank Rienties Contact: Lotte
Kvk: 60634804 / BTW: NL853992575B01
IBAN: NL63RABO0312343868